fbpx
בחר קטגוריה
מלגזות
מלגזון
עגלות - עגלת משטחים
מלגזות חשמליות
מלגזות דיזל
מלגזות למכירה
מלגזות להשכרה
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
בצפון
בדרום

התחבר/י באמצעות

מלגזות דיזל
מלגזות דיזל
מלגזות חשמליות
מלגזות חשמליות
מלגזות ידניות
מלגזות ידניות

עגלת משא

עגלת משא

הצורך לשנע סחורות ופריטים שונים ממקום למקום קיים במגזר העסקי, הפרטי, המוסדי, ובעצם, אצל כולם. אמצעי השינוע הינם רבים. עושים אותם בכלי תחבורה שונים שרובם ממונעים ובאמצעים ידניים שהינם, מטבע הדברים, מוגבלים ביכולת הנשיאה. את הפריטים השונים יש להעביר אל כלי התחבורה ואת המשימות הללו מבצעות מלגזות מסוגים שונים. בנוסף לכלי משא אלו ניתן לשנע דברים רבים באמצעות עגלות משא ידניות. ניתן למצוא מספר של עגלות כאלו. יש המוסעות על ארבעה גלגלים מתקפלות, יש על שני גלגלים מתקפלות ועוד.  יש עגלות שטח המתאימות מאוד לקמפינג, יש עגלות פלטפורמה, עגלות נשיאה ועוד. בקטגוריה זאת ניתן למנות גם עגלות שוק עם כסאות מתקפלים, ארגז מתקפל עם גלגלים ועוד. כל המוצרים הללו מיועדים לנשיאת מטענים ופריטים שונים.

עגלות משא למגזר העסקי שונות מאלו המיועדות לאנשים פרטיים. הן מסיביות יותר ונועדו לנשיאת משקלים גבוהים בשטח, במחסנים ובמקומות אחרים. חלקן מתקפלות וניתן להסיע אותן במשאיות חלוקה אשר מפזרות סחורות אצל לקוחות רבים.
ניתן למצוא עגלות משא בסוגים שונים מחברת כאן מלגזות המובילה בתחומה.

להלן פירוט ותיאור עגלות משא שונות.

עגלת משא מתקפלת בת ארבעה גלגלים – יש לה שני גלגלי אוויר גדולים ושניים קטנים. ניתן להעמיס עליה סחורה בשני מצבים. במצב של שכיבה ניתן לסחוב משקל של עד 250 ק"ג, ובמצב של עמידה עד 200 ק"ג. ניתן לקפל את העגלה כאשר הגלגלים הקטנים מתכנסים לתוך הגוף שלה. ניתן להסיע אותה בטנדרים וברכבים אחרים.

עגלת משא מתקפלת בת 2 גלגלים – עשויה אלומיניום שהינה מתכת קלה. יש מגוון רחב מאוד. כל עגלה בעלת מפרט אחר הנבדל זה מזה בעיקר במשקל אותו העגלה מסוגלת לסחוב. וכן, בגודל וצורת משטח ההעמסה. יש שנועדו ל 60, 200, 200 ק"ג ועוד.

עגלת פלטפורמה – עגלה עם ארבעה גלגלים אשר הידית שלה מתקפלת. ניתן למצוא מגוון עגלות שנועדו למשקלים שונים כאשר הגדולות יותר יכולות לסחוב משקלים של כ 350 ק"ג. מגיעה בצבעים שונים.

עגלה עמידה בעומסים כבדים המתקפלת למזוודה  – נשענת על שני גלגלים חזקים. ניתן להעמיס עליה משקל של עשרות ק"ג. מתאימה לקניות, לטיולים. לפיקניק ועוד. בסוף השימוש ניתן לקפלה למזוודה. אורכה כמטר ולכן ניתן לסחוב אותה ברכבים מסוגים שונים.

עגלות משטחים

עגלות מסוג אחר הן עגלות  שנועדו להוביל סחורות על משטחים. ניתן למצוא אותן באתרי עבודה שונים ובין היתר: מרכזים לוגיסטיים, מחסנים, מפעלים, סופרמרקטים, ועוד. יש עגלות חשמליות ויש ידניות. החשמליות מסוגלות להרים משקלים גדולים של בני כמה טונות. החשמליות הן מסוגים שונים הנבדלים ביניהם בכושר הנשיאה ובמפרט העשיר שלהן. לחלקן יש גלגלי ניילון, אחרות עשויות מנירוסטה ועוד. ניתן למצוא עגלות חצי חשמליות מגוונות. החשמליות מורכבות יותר לתפעול ולתחזוקה. הידניות לעומתן פשוטות יותר לתפעול ונדרשת הכשרה קצרה על מנת שכל עובד יוכל לתפעל אותן בהצלחה. מבין הידניות ניתן למצוא מגוון רחב כאשר השוני בין העגלות הוא באורך הקלשונים, בכושר הנשיאה שלהן ועוד. עגלות סטנדארטיות מגיעות עם אורך קלשונים של 115 ס"מ והקצרות יותר מגיעים עם אורך של 80  ו 90 ס"מ. כל הדגמים יכולים לבצע עבודה דומה. את העגלות הקצרות יותר לוקחים למחסנים קטנים ובעלי מידות צרות. הן מתאימות יותר גם למשאיות חלוקה היוצאות ללקוחות בשטח. על משאית כזאת יש רמפה חשמלית שניתן להוריד ולהרים. היא יכולה לשאת ללא קושי עגלת משטחים עם סחורה במשקל רב. עגלה כזאת מסייעת רבות למחלק ומקצרת את זמן עבודתו רבות. ניתן למצוא עגלות משטחים מספריים המסוגלות להרים את המוצרים לגובה רב יותר מהעגלות הרגילות.

כל העגלות, החשמליות והידניות מיוצרות מתוך מחשבה רבה על נושא בטיחות, ממשק הפעלה נוח, הנדסת אנוש מעולה וכדומה. כל התכונות החשובות הללו, ואחרות נוספות מסייעות מאוד לזרימת עבודה שוטפת בתוך אתר העבודה ומחוצה לו, כאשר יוצאים לפעילות שגרתית חיצונית. המפעילים מצליחים לבצע משימות רבות בפרקי זמן קצרים וללא מאמץ רב מדי. כך נהנה כל מי שמחזיק אצלו עגלות משטחים ועגלות משא מגוונות. המגוון הרחב מאפשר גם בחירה נכונה על פי שיקולים של צורך אמיתי, טעם אישי, וכן, שיקולי מחיר.

עגלות אחרות הן עגלות הרמה שגם הן נועדו לסחוב מטענים ולהרימם למדפים, ועוד. כאן ניתן למצוא חשמליות, ידניות, הידראוליות ועוד. יש עגלות עם תורן שהמשא עולה על גבי פלטפורמה בצורה אנכית. יש במת הרמה מספריים המסוגלת להרים משקלים כבדים באמצעות מערכת הידראולית קיימת. יש עגלות שולחן הרמה וגם כאן הפלטה עולה על ידי מערכת הידראולית. כל עגלות ובמות ההרמה הללו מתנייעות, כך שניתן להסיע אותן לנקודה המדויקת שבה רוצים לבצע את העבודה. הגלגלים האיכותיים מתאימים למשטחים מחיפויים שונים כולל, אספלט, בטון מוחלק, מרצפות ועוד. הם מגיעים בקטרים שונים ועשויים מסוגי חומרים חזקים, כך, שהם עומדים במעמס רב. מומלץ לרכוש עגלת משא ואמצעי שינוע אחרים אצל משווקים בעלי מוניטין. יש ברשותן מבחר גדול ממנו ניתן להתרשם.

 

 

 

 

צור קשר


כתובת: חרוד 12, נוף הגליל

טלפון: 074-769-0989

מייל: Info@forklifts.co.il